KOSZYK 0,00 zł

Biustonosz Push-Up – jak znaleźć idealny model?

Stanik Push-Up to absolutny must-have każdej kobiety. Odpowiednio dobrany zwiększa objętość biustu oraz, co szczególnie ważne, optycznie go powiększa. Często wybierany jest również przez kobiety posiadające opadające piersi w celu ich podniesienia lub utrzymania w ryzach nazbyt obfitych kształtów.

Stanik Push-Up – jak przymierzyć biustonosz w sklepie?

Niezależnie od tego, jak ładny jest stanik, nie powinnyśmy polegać wyłącznie na tym, jak wygląda. Trzeba bowiem pamiętać, że ten rodzaj bielizny – zwłaszcza w przypadku dużego biustu – powinien spełniać ściśle określone funkcje. Mając to na uwadze, w trakcie mierzenia, należy pamiętać o tym, aby zapinać go na ostatnią haftkę. Pozostałe dwie traktowane są jako zapas, na wypadek rozciągnięcia materiału. Warto również sprawdzić, jak stanik leży na skórze, czy ładnie eksponuje biust, nic z niego nie „wyskakuje” oraz czy pewnie trzyma piersi. Ponieważ biustonosze Push-Up są bardzo często usztywniane, to ważnym jest, żeby materiał nie odstawał i układał się gładko na piersiach.

Jak ocenić, czy stanik dobrze się układa?

Dobrze układający się stanik, to taki, w którym czujemy się nie tylko elegancko, ale również swobodnie i komfortowo. Piersi powinny być w nim delikatnie uniesione, a efekt push-up – osiągnięty. Warto również zwrócić uwagę na ramiączka. Właścicielki okazałego biustu powinny celować w staniki z szerokimi ramiączkami, które nie będą wpijały im się w ramiona.

Kiedy poznać że stanik jest źle dobrany?

Niestety, nawet mało doświadczone oko zauważy, że biustonosz Push-Up jest źle dopasowany. W przypadku takich staników wystarczy nieodpowiednie wyregulowanie ramiączek, które sprawia, że wkładka powiększająca odpycha miseczkę od piersi, a w konsekwencji powoduje jej znaczące odstawanie. Jeżeli nie jesteście pewne, który biustonosz Push-Up sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku, to zawsze możecie poprosić o pomoc pracowników sklepu z bielizną – oni z pewnością znajdą taki model, który podkreśli Wasze auty.