KOSZYK 0,00 zł

Ciepłe skarpety na każdą porę roku – przegląd

Jesień za oknami trwa w najlepsze. Deszczowa aura oraz niskie temperatury sprawiają, że powoli zaczynamy żegnać się z letnimi ubraniami. Nic dziwnego, w końcu listopad to miesiąc, w którym rajstopy damskie ustępują miejsca ciepłym skarpetkom. Podpowiadamy, które modele nadają się wyłącznie do chodzenia po domu, a które można śmiało eksponować. Zapraszamy do uważnej lektury.

Skarpetki-kapcie

Skarpetki-kapcie sprawdzają się najlepiej w przypadku domatorów, których ulubionym zajęciem jest oglądanie filmów czy czytanie książek pod kocem i picie herbaty. Do ich największych zalet zaliczyć należy wielofunkcyjność. Nie tylko doskonale ochronią stopy przed chłodem, ale również sprawią, że nie będziemy musieli kupować dodatkowych kapci. Na rynku znaleźć można obecnie wiele ich modeli, a poszczególne różnią się pomiędzy sobą m.in. kolorami i wzorami.

Zakolanówki

Zakolanówki zaliczają się do wąskiej grupy przedmiotów, które poza tym że ciepłe, to są dodatkowo seksowne. Pomimo, że mają one same zalety, to większość dziewczyn całkowicie o nich zapomina. Do największych zalet zakolanówek zaliczyć należy to, że wydłużają nogi. Jeżeli zestawimy cienkie rajstopy z sukienką lub spódnicą i dołączymy do tego zakolanówki, możemy być pewne, że nasze nogi będą wyglądały o wiele bardziej ponętnie, niż zazwyczaj.

Podkolanówki

Pomimo, że są niewiele krótsze od podkolanówek, to mają całkowicie inny charakter. O ile bowiem zakolanówki są seksowne, o tyle podkolanówki niekoniecznie. Co prawda mogą wyglądać uroczo, ale wyłącznie pod warunkiem, że zakładają je małe dziewczynki.

Skarpetki wełniane

Skarpety wełniane to klasa sama w sobie. Idealne sprawdzają się zarówno w przypadku zmarzluchów, jak i osób, które posiadają problemy z krążeniem. Gwarantujemy, że nie znajdą Państwo cieplejszych skarpetek od tych wykonanych z wełny. Warto bowiem zaznaczyć, że wełna to materiał, który doskonale utrzymuje ciepło, pochłania brzydkie zapachy oraz odprowadza wilgoć. Kupno wełnianych skarpetek to inwestycja na lata!