KOSZYK 0,00 zł

Majtki damskie – jak dopasować krój do figury?

Jeszcze nie tak dawno temu kobiety nie miały możliwości dopasować kroju majtek do swojej figury. Sytuacja zmieniła się diametralnie po zakończeniu I wojny światowej, kiedy to krój pantalonów zaczął ewoluować, stając się o wiele krótszy i przyjemniejszy dla oka. Co rusz powstawały nowe modele – odważne, cięte i posiadające różne formy. Przedstawiamy najpopularniejsze rodzaje majtek damskich.

Reformy damskie

Model o wielowiekowej tradycji. Nazywany również majtkami z nogawkami, ponieważ swoim wyglądem przypominają przylegające spodenki z gumką w pasie.

Figi damskie

Można zaryzykować stwierdzeniem, że figi damskie cieszą się wśród kobiet największą popularnością. Do największych zalet tego typu rozwiązań, zaliczyć należy doskonały krój, który jest gwarancją komfortu podczas noszenia. Na rynku znaleźć można obecnie szeroki wybór fig damskich. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą nie tylko kolorami, ale również materiałami użytymi do ich produkcji.

Figi korygujące z wysokim stanem

Doskonałe rozwiązanie dla kobiet posiadających figurę klepsydry. Dzięki nim możliwe jest, bez większego problemu, zakrycie odstającego brzuszka i przytrzymanie w ryzach uciekającej „oponki”.

Damskie bokserki

Sprawdzają się idealnie w przypadku Pań, które posiadają duże pośladki. Wpływ na taki stan rzeczy ma to, że posiadają one dłuższe nogawki, które zapewniają wygodę w trakcie noszenia i przeciwdziałają obcieraniu się okolic ud.

Stringi damskie

Przeznaczone przede wszystkim dla kobiet o szczupłej budowie ciała oraz jędrnych pośladkach. Ich głównym założeniem jest to, żeby były jak najmniej widoczne spod ubrania.

Podsumowanie

Obecnie na rynku znaleźć można szeroki wybór bielizny damskiej. Każda kobieta, w zależności od potrzeby i okazji, znajdzie z pewnością odpowiadający jej model. Warto jednak pamiętać, aby podczas poszukiwań pamiętać zwrócić szczególną uwagę na jakość materiału, z którego zostały one wykonane.