Koszyk

Maska ochronna antybakteryjna trzywarstwowa z troczkami - jednorazowego użytku opk. (5 szt).

favorite_border

15,55 

Cena z VAT

51,83 

Producent: ITALIAN FASHION

Model: ITFMASKA3W

Wybierz kolor
  • BIAŁY
Wybierz rozmiar
  • OPK (5SZT)

Rozmiar Kolor Rabat Cena z VAT Dostawa Zamawiana ilość
Wyprzedaż OPK (5SZT) BIAŁY 70% 15,55  1 dzień

Opis produktu

KOLOR WYSYŁANY LOSOWO MIX DAMSKICH I MĘSKICH WZORÓW. CENA ZA 1 OPAKOWANIE (5 SZT).

MASECZKA JEDNORAZOWA, nie można jej prać ale MOŻNA STERYLIZOWAĆ, ODKAŻAĆ.

ANTYBAKTERYJNE trzywarstwowe maseczki ochronne wiązane na troczki, Klasa EN14683 / N95/ FFP2 5 szt.

TRZYWARSTWOWA maseczka JEDNORAZOWEGO użytku, wykonana z najwyższej jakości włóknin posiadających atesty PZH, OEKO-TEX ® Standard 100 oraz z lamówką ze 100% bawełny.

Środkowa warstwa wykonana jest z włókniny posiadającej certyfikat filtracji antybakteryjnej zgodnie z normą EN14683.

Maseczka chroni w znacznie większym stopniu niż bawełniane i chirurgiczne maski. Trzywarstwowa ANTYBAKTERYJNA maseczka wykonana z najwyższej jakości włóknin. Dwie warstwy zewnętrzne filtrujące Spunbond 15g/m2 i Spunbond 20 g/m2, posiadają atesty PZH, OEKO-TEX ® Standard 100. W środku znajduje się filtr Meltblown 25g/m2 posiadającej certyfikat filtracji antybakteryjnej Bacterial Filtration Efficency EN14683 powyżej 95% wszystkich zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu i 99,9% <0,3 µm.

Nie jest produktem medycznym. Certyfikaty posiadają materiały z których maseczka jest uszyta, a nie cały produkt. Rozmiar: uniwersalny (wysokość 16 cm, szerokość 20 cm – rozmiar bez troków). SKŁAD: 100% PP, 100% CO.

Bezpieczna dla skóry, nie powoduje reakcji alergicznych. Pomaga wyeliminować szkodliwe czynniki zewnętrzne. Bardzo dobra jakość. Idealne dopasowanie, wiązanie na troki. Nie ogranicza swobodnego oddychania. Idealna do codziennego użytku. Kształt maseczki dopasowuje się do twarzy. Nie zawiera latexu.

Należy pamiętać, że noszenie maski nie gwarantuje bezpieczeństwa przed zakażeniem koronawirusem i innymi chorobami, a jedynie ogranicza ryzyko. Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo należy stosować się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Przede wszystkim, zaleca się dbać o higienę rąk, także podczas używania masek ochronnych.
Szanowny kliencie, korzystamy z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej polityce prywatności.