KOSZYK 0,00 zł

Wybieramy najlepszą męską bieliznę

Odpowiednio dobrana bielizna to wizytówka każdego prawdziwego mężczyzny. Jakie jej rodzaje cieszą się obecnie największą popularnością? - Na to pytanie postaraliśmy się odpowiedzieć w treści dzisiejszego artykułu. Zachęcamy do uważnej lektury.

Dla tradycjonalistów – slipy

Slipy są najbardziej typowym i tradycyjnym rodzajem męskiej bielizny. Cieszą się uznaniem wielu Panów, niezależnie od wieku, czy sposobu życia. Obecnie na rynku znaleźć można szeroki wybór ich różnorodnych krojów, a poszczególne różnią się od siebie między innymi: umiejscowieniem szwów czy kształtem kawałków materiału, z których zostały uszyte. Dużą popularnością cieszą się oczywiście slipy bezszwowe, ponieważ zapewniają najwyższy komfort i wygodę noszenia.

Dla miłośników wygody – bokserki

Kolejnym popularnym fasonem męskiej bielizny są oczywiście bokserki. Panowie wybierać mogą w różnych stopniach ich dopasowania – od ciasnych, dokładnie podkreślających męskie walory, po luźne, swobodnie przylegające do skóry. Dopasowane bokserki swoim wyglądem przypominają nieco slipy z nogawkami. Wielu mężczyzn uważa, że zapewniają one najwyższy poziom komfortu – zwłaszcza podczas uprawiania sportu. Oczywiście są panowie, którzy większą sympatią darzą luźne modele. Do ich największych zalet zaliczyć należy to, że są przewiewne, co ma szczególne znaczenie latem.

Dla luzaków – szorty

Szorty swoim krojem przypominają bokserki, ale są od nich luźniejsze. Nie tylko nie przylegają do ciała, ale mają również dłuższe nogawki. Na ich przedniej stronie znajduje się rozcięcie, które zapinane jest na guziczki. Często opatrzone są one geometrycznymi wzorami.

Jak dobrać idealny rozmiar bielizny?

Odpowiednio dobrana bielizna, to taka, która odpowiada noszonemu rozmiarowi. Slipy i bokserki powinny opinać ciało, przylegać do pośladków, ale nie ściskać ich. Po jej zdjęciu, na ciele, nie powinny być widoczne żadne ślady noszenia. Trzeba pamiętać, że zbyt mała bielizna nie tylko nieestetycznie wygląda, ale również może prowadzić do ucisku okolic intymnych.