Koszyk
START keyboard_arrow_right Dla niej keyboard_arrow_right Rajstopy keyboard_arrow_right Rajstopy Funkcyjne keyboard_arrow_right Rajstopy przeciwżylakowe

Rajstopy przeciwżylakowe - rajstopy na żylaki

Ostatnie sztuki / Promocja / Bestseller

expand_more

Producent

expand_more

Rozmiary

expand_more

Kolory

expand_more
Sortuj według
  • Cena: od najniższej
  • Cena: od najwyższej
  • Nazwa: A-Z
  • Nazwa: Z-A
favorite_border
Medica relax 40 den - rajstopy przeciwżylakowe

1 dzień - 111 szt.

7 dni - 1200 szt.

favorite_border
Rajstopy medica 70 den

1 dzień - 7 szt.

3 dni - 756 szt.

Rajstopy medica 70 den LORES LORMEDICA70

46,74 

favorite_border
Rajstopy benessere 140 den, przeciwżylakowe - golden lady

1 dzień - 11 szt.

3 dni - 37 szt.

favorite_border
Rajstopy benessere 70 den, przeciwżylakowe - golden lady

1 dzień - 20 szt.

3 dni - 37 szt.

favorite_border
Rajstopy relax 50

1 dzień - 23 szt.

3 dni - 29262 szt.

Rajstopy relax 50 MARILYN RMAR-016

29,90 

favorite_border
Rajstopy przeciwżylakowe sonia

1 dzień - 37 szt.

favorite_border
Rajstopy san 70 6 sonia

1 dzień - 11 szt.

Rajstopy san 70 6 sonia SONIA RMAR-209

45,90 

favorite_border
Rajstopy san140 sonia

1 dzień - 4 szt.

Rajstopy san140 sonia SONIA RMAR-861

56,76 

favorite_border
Rajstopy relax 20

1 dzień - 8 szt.

3 dni - 30837 szt.

Rajstopy relax 20 MARILYN RMAR-054

29,90 

Szukasz sposobu na żylaki bądź chcesz zapobiec ich wystąpieniu. Mamy w swojej ofercie produkty od czołowych polskich producentów rajstop na żylaki.

Obrzęk, pajączki czy zakrzepica żylna

To zmora kobiet pracujących, pracujemy bez przerwy, bez chwili wytchnienia i czasu na odpoczynek. Problem ten dotyczy milionów kobiet na całym świecie. Brak ruchu lub obciążenia stawów powodują powstawanie żylaków w obrębie nóg. Łydki, uda, okolice stawów pokryte są wtedy pajęczyna brzydkich kształtów i zgrubień. Rajstopy i pończochy przeciwżylakowe z klasą ucisku I stopnia 15-20 mmhg lub 18-22 i II stopnia ucisku 23-32 to sprawdzony arsenał do walki z żylakami.

Należy zapobiegać nawet najmniejszym objawom i profilaktycznie stosować rajstopy przeciwżylakowe, pończochy przeciw żylakom o różnym stopniu kompresji, która odpowiednio stymuluje mięśnie i krążenie. Dzięki naszym propozycjom zmniejszysz skutecznie prawdopodobieństwo wystąpienia żylaków. 

Stopniowany ucisk w obszarze nóg powoduje, iż w okolicach ud kompresja jest wyższa, natomiast przy łydkach ucisk jest znacznie mniejszy. Przekłada się to na lepsze krążenie krwi i dodaje naszym nogom ulgi po użytkowaniu rajstop przeciwżylakowych.

Rajstopy przeciwżylakowe nie tylko pomagają redukować ból i obrzęki stóp i nóg, ale również dają odetchnąć. Odpowiednio stymulują mięśnie do pracy oraz poprawiają krążenie krwi. Jest to skuteczny sposób profilaktyki przeciwżylakowej. Doskonały dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia.

Pomimo iż są to cienkie rajstopy o wysokim stopniu rozciągliwości, nie musisz martwić się o ich wytrzymałość. Są to bardzo mocne rajstopy, które z pewnością wystarczą na kilka sezonów. Oferowane przez nas pończochy i rajstopy są przezroczyste, a tym samym dyskretne. Podobnie jak rajstopy korygujące, nie różnią się wyglądem od zwykłych rajstop. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą bielizny funkcyjnej wyszczuplającej, korygującej i modelującej. 

Co na Ciebie czeka w kategorii — rajstopy przeciwżylakowe

Rajstopy z serii Medicare od Gatty występują w grubościach 70 i 140 den. Ulga i relaks dla Twoich nóg, specyficzny materiał oraz stopniowany ucisk wykonują świetną pracę na rzecz zdrowia. 

Kolekcja Benissere od Golden Lady daje uczucie lekkości nóg w trakcie użytkowania, posiada modelująca część majtkowa, która koryguje fałdki na brzuchu.

Na szczególną uwagę zasługują rajstopy z serii Medica firmy Lores o klasie ucisku w zakresie 15-20 mmhg. Testowane klinicznie w instytucie, prawidłowo regulują krążenie krwi w nogach.

Rajstopy i pończochy przeciwżylakowe 

Nie tylko pomagają redukować ból i obrzęki stóp i nóg, ale również dają uczucie zrelaksowania, odpowiednio stymulując krążenie krwi. Doskonały dla osób, które spędzają całe dnie przed komputerem. Brak ruchu oraz wypoczynku po pracy powoduje tworzenie się zakrzepów i pajęczyn. Nie możemy do tego dopuścić, ponieważ zignorowanie tego stanu prowadzi do zabiegu medycznego a w konsekwencji do operacji na żylaki.

Rajstopy na żylaki nie odznaczają się wyglądem, są cienkie i cieliste, można nosić je przez cały dzień bez wpływu na wygląd Twojej stylizacji

Materiał, z którego są wykonane rajstopy to przeważnie miks poliamidu z elastanem, aby były jak najbardziej rozciągliwe. Zwykłe rajstopy mają zawartość lycry w okolicach 10%  natomiast w tym przypadku to aż dwukrotnie lepsza rozciągliwość materiału.

Klasy ucisku rajstop i pończoch przeciwżylakowych

Wyróżniamy także rajstopy lecznicze, które dzielimy na 3 klasy ucisku:

  • 1 klasa ucisku 15-20 mmHg czy klasa ucisku 18-22 mmHg – rajstopy na żylaki dla osób skarżących się na ciężkość nóg, pierwsze łagodne objawy żylaków bez znacznego obrzęku, tzw. pajączki (teleangiektazje). Zastosowanie w profilaktyce przeciw zatorom żylnym zakrzepicy. W tej klasie posiadamy produkty od Lores (13-17mmHg), Medicare od Gatty (18mmHg) oraz Sonia (18-23 mmHg).
  • 2 klasa ucisku (23-32 mmHg) – rajstopy na żylaki z tzw. zespół po zakrzepowym, obrzęki pourazowe oraz stan po zabiegu usunięcia żył. Polecamy jako profilaktyka i działanie terapeutyczne po wyleczonym urazie, obrzęku czy zakrzepicy.
  • 3 klasa ucisku (34-46 mmHg) – rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet, u których żylaki są w stadium krytycznym (zgrubienia na pajęczynach), ciężki obrzęk, niewydolnością żył. Są to rajstopy medyczne na specjalne zamówienie.

Występuje kilka klasyfikacji ucisku, min. Asqual i RAL, każda ma inny zakres i stopień kompresji.

Klasy ucisku 15-20 mmhg, ucisku 18-22 mmHg czy 23-32 mmHg to najczęściej spotykane zakresy w produktach topowych polskich producentów rajstop funkcyjnych. W ofercie naszego sklepu z bielizną i rajstopami posiadamy rajstopy od 15 do 20 mmhg do 23-32 mmHg.

Mamy nadzieję, że byliśmy pomocni w wyjaśnieniu, jak istotnym zagrożeniem jest brak ruchu, praca za biurkiem i ignorowanie ryzyka, jakim są obrzęki na nogach. Profilaktyka i zapobieganie jest kluczowa w leczeniu potencjalnych skutków pasywnego podejścia do tematu.

Hurtownia rajstop i sklep z bielizną Anstel oferuje produkty z zakresu bielizny i rajstop funkcyjnych. Modele wyszczuplające i korygujące zajmują istotne miejsce w ofercie sklepu. Ceny hurtowe oraz wszelkie udogodnienia w postaci bezpiecznych metod płatności, oraz rabatu za newsletter komponują się w całość udanych zakupów.

Szanowny kliencie, korzystamy z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej polityce prywatności.