Koszyk
START keyboard_arrow_right Dla niej keyboard_arrow_right Rajstopy keyboard_arrow_right 15-30 den keyboard_arrow_right Gładkie keyboard_arrow_right N5001 - rajstopy gładkie z mikrofibry biodegradowalne eccola 20 den

N5001 - rajstopy gładkie z mikrofibry biodegradowalne eccola 20 den

favorite_border

30,75 

Cena z VAT

Producent: FIORE

Model: FION5001

Skład: 86% amni soul eco®, 16% elastan

Wybierz kolor
  • BLACK
Wybierz rozmiar
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozmiar Kolor Rabat Cena z VAT Dostawa Zamawiana ilość
2 BLACK 0% 30,75  3 dni

3 BLACK 0% 30,75  3 dni

4 BLACK 0% 30,75  3 dni

5 BLACK 0% 32,45  3 dni

Opis produktu

Rajstopy wykonane z w 100% biodegradowalnego, nadającego się do recyclingu i odzysku włókna Amni Soul Eco®. Niewiarygodnie miękkie, komfortowe, oddychające rajstopy w ekologicznym wydaniu na cieplejsze, wiosenne dni, to Twój świadomy wybór i wyraz troski o naszą planetę. Produkt posiada ekologiczne opakowanie – wykonane w 100% z kartonu Kraft pochodzącego z recyclingu. Rajstopy z komfortowym pasem i niewidocznie wzmocnionymi palcami, wykonane z użyciem innowacyjnego, certyfikowanego poliamidu Amni Soul Eco®, który wpływa na jakość użytkowania – produkt zyskuje większą miękkość, szybciej schnie i nie zagniata się. Produkt poddaje się szybkiemu rozkładowi beztlenowemu dzięki nowej, ulepszonej formule poliamidu, która pozwala na eliminację z naszej planety już w 3 lata. Rajstopy wykonane zostały więc z w 100% biodegradowalnego poliamidu, który nadaje się zarówno do odzysku, jak i do recyklingu. Nie wymaga on również zużycia dużej ilości wody przy samej produkcji, dając tym samym dodatkowe korzyści dla środowiska.
Szanowny kliencie, korzystamy z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej polityce prywatności.